Kontakt

Kontaktinformationer
Gym College Viborg
Vinkelvej 32
8800 Viborg

Tlf. 86 67 20 11
Mail: info@giv.dk

Skolens kontortid
Mandag – torsdag kl. 8.00-15.00
Fredag kl. 8.00-14.30

Kørselsvejledning
Kørselsvejledning findes på: www.findvej.dk/Vinkelvej32a,8800

 

 

Jeg vil gerne kontaktes

Jeg vil gerne bestille en brochure

Jeg vil gerne booke en rundvisning

 

 

Claus Bo Andreasen
Forstander
clausbo@giv.dk
Michael Øhrstrøm
Viceforstander
michael@giv.dk
Lene Galonska
Økonomichef
leneg@giv.dk
Nina Dencker
Skolesekretær
nina@giv.dk
Berit Vestergaard
Bogholder
berit@giv.dk
Sidsel Nordby
PR og Markedsføringsansvarlig
sidsel@giv.dk
Niels Taarsted Jørgensen
Kursuskoordinator
niels@giv.dk
Morten Gram
Ansvarlig for Gym College / underviser i spring
morten@giv.dk