Medarbejdere

Undervisere

Morten Gram
Ansvarlig for Gym College / underviser i spring
morten@giv.dk
Merete Smedegaard
Underviser
merete@giv.dk

Ledelse og administration

Claus Bo Andreasen
Forstander
clausbo@giv.dk
Michael Øhrstrøm
Viceforstander
michael@giv.dk
Lene Galonska
Økonomichef
leneg@giv.dk
Nina Dencker
Skolesekretær
nina@giv.dk
Sidsel Nordby
PR og Markedsføringsansvarlig
sidsel@giv.dk
Niels Taarsted Jørgensen
Kursuskoordinator
niels@giv.dk
Berit Vestergaard
Bogholder
berit@giv.dk

Pedel og rengøring

Hans Ole Rasmussen
Pedelchef
Niels Aage Bjørn
Pedel
Claus Andersen
Pedel
Morten Poulsen
Pedel
Bent Zantiny
Pedel
Anette Christiansen
Rengøringsassistent
Kirsten Mortensen
Rengøringsassistent
Camilla Muusmann
Rengøringsassistent
Thi Bee Mac
Rengøringsassisten

Køkken

Villy Andersen
Køkkenleder
Jette Vestergaard
Køkkenassistent
Irene Brink Rasmussen
Køkkenassistent
Else Damtoft Jensen
Køkkenassistent
Tove Hundstrup Hansen
Køkkenassistent